Honda fc5 video oynatma yazılım ile müdahale ücretsiz.

honda fc5 video oynatma


Honda Civic Fc5 video oynatma özelliğini ücretsiz şekilde kesmeden trim parçalarını sökmeden bir bilgisayar ve internet bağlantısıyla nasıl yapılacağını adım adım anlatmaya çalışacağız. Özelliğini aktif etmek için  el freni teline yapılan işlem sonucu araç kandırılıyordu. Bu yöntemle hem aracımız garanti dışı kalıyor hemde aracın donanımına müdahale edildiği için risk teşkil ediyordu.

Honda civic FC5 modellerinde bulunan double ekran android işletim sistemine sahip bir ekran olduğu için bilgisayar ile rootlama işleminden sonra el freni değişkenini kandırarak hiç bir donanıma müdahale edilmeden yazılımsal olarak müdahale yapmak mümkün.

Honda fc5 video oynatma işlemi nasıl yapılıyor?

Şundan bahsetmekte fayda var hiç kimse aracının fabrikasyon donanımına müdahale ettirmek istemez bu sebeptendir ki eski yöntem olan el freni teline yapılan müdahale ve Honda civic fc5 hareket halinde video oynatma soketi ile gerçekleştirilen yöntemi tasvip etmiyoruz. Bu makalede size anlatılacak yöntem honda civic fc5 hareket halinde video oynatma özelliğini aktif etmek için android tabanlı double ekrana yazılımsal müdahale ile olacak.


Hareket halinde Honda Civic FC5 video oynatmak için gereken envanter?

  1. Bir adet windows yüklü laptop usb 3.0 özelliği olursa daha iyi olur.
  2. Çift tarafı erkek girişli usb kablo uzun olması tercih sebebi konsol ile bilgisayar bağlantısının rahat yapıla bilmesi için
  3. Bir adet en az 16GB flash disk
  4. Internet
  5. Honda Hack yazılımı

Yukarıda saydığımız envanteri temin ettikten sonra işleme hazırız demektir.

Honda Civic FC5 giderken video oynatma özelliğini nasıl aktif hale getireceğiz işlem nasıl aracıma zararı olurmu?

Honda Civic FC5 araçlar hepimizin belli bir birikimle dişimizden tırnağımızdan artırarak aldığımız araçlar. Ben dahil kimse aracına bir zarar gelsin istemez bu yüzden bu işin nasıl gerçekleştirildiğini anlatmakta fayda var.

Honda aracımız bize kapalı işletim sistemi ile fabrikadan teslim edilir aynı tabletlerimiz gibi nasıl tabletimize google play harici uygulama yüklemek istersek bizi uyarıyorsa bu sistemde uyarıyor. Ne yapılıyor peki bunun için tabletlerimiz açık hale getiriyoruz yani Root işlemi denilen işlemi yapıyoruz. Nasıl Google play markete uygulama koymadan önce onay sürecinden geçiriyor bizi korumaya çalışıyorsa bununda mantığı aynı şekilde sistem kapalı halde.

Burada yapılan işlem Honda aracımızın işletim sistemine laptopla bağlanarak Rootlama işlemi ve yazılımsal müdahaledir. yani aracı hack yapıyorsunuz zaten programın ismide Honda Hack Software.

Bu program ile aracınızı açık hale getirdikten sonra program sayesinde aracınıza müdahalelerde buluna biliyorsunuz . Normalde duran haldeyken el freni çekili konumdayken aracımızın video oynatmasında hiçbir problem yok fakat el frenini indirip hareket haline geçildiğinde yazılımsal olarak video oynatma özelliği devre dışı bırakılıyor işte tamda burda program sayesinde yapılan müdahale el frenini hep çekik konumda olduğunu araca bildiriyor yani değer yanıltması yapıyor. Mantıken olaylar bu şekilde gelişiyor yapıp yapmamak sizin tercihiniz.

Uyarı :  Burada anlatılan içerikle ilgili aracınıza yapacağınız müdahale tamamen sizin insiyatifinizdedir yetkili service önerilmeyen yapılmayan hiçbir işlemi önermiyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir