Hoda Civic FC5 gizli özellik ücretsiz kendin aktif et.

Her hafta honda Civic araçların az bilinen özelliklerinden , gizli özelliklerinden birini paylaşmaya çalışacağız. Honda Civic FC5 araçlarda en çok araştırılan özelliklerden birisi double ekranda hareket halinde iken video oynata bilme özelliğini aktif etmek. Hoda Civic FC5 gizli özellik video oynatma kendiniz ücretsiz bir şekilde aktif etmek isterseniz Honda Civic FC5 hareket halinde klip oynatma makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.


honda fc5 video oynatma
Honda civic fc5 hareket halinde ekranda video oynatmak.

Hoda Civic FC5 gizli özellik aktif etme (Araçtan uzaklaşınca kapıların otomatik kilitlenmesi)

Honda Civic FC5 model aracımızda anahtarsız giriş çıkış özelli bulunan excutive, eco excutive ve opsiyonlu diğer modellerde aracımızdan uzaklaştığımızda kapıların otomatik olarak kilitlenmesi için araç ekranından yapılması gereken bir kaç ayar bulunmakta. Bahsedilecek bu özellik aslında aracımızda var olan ancak ayarlar kısmından düzenlenmesi gereken bir özellik. Standart olarak kapalı gelen bu özelliği açtığımızda honda civic fc5 aracımızdan uzaklaştığımızda kapılarımız otomatik olarak kilitlenecektir.

Honda civic FC5 uzaklaşınca kapı kilitleme ayarı.

Araçtan uzaklaşınca kapı kilitleme özelliği sayesinde artık aracımızdan indiğimizde ve uzaklaştığımızda aracımızı kilitlemeyi unutsak bile aracımız anahtarı algılayamadığında otomatik olarak kapıları kilitleyecektir. Aşağıda bulunan adımları inceleyerek sizde bu ayarı aktif hale getire bilirsiniz.

  1. Aracımızı çalıştıralım
  2. Ekrandan ayarlar kısmına girelim
  3. Araç ayarları kısmına girelim
  4. Kapı pencere kurulumu sekmesine girelim
  5. WAL yazan kısmı aktif hale getirelim
  6. Aracımızı stop edelim
  7. Araçtan inerek uzaklaşalım kapıların otomatik kilitlendiğini göreceksiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir