Renault Symbol Radyo Kodu nasıl bulunur,nasıl girilir.

Buradaysanız Renault Symbol Radyo Kodu konusunda problem yaşıyorsunuz demektir. Renault araçlarda genellikle radyo kodu bulmak için şase numarasına ihtiyaç duyulmaktadır. renault şase numarasından teyp kodu bulma yöntemlerini aşağıda sizler için teker teker açıklayacağız.

Radyo Kodu neden ister?

Radyonuzu açtığınızda yada aracınızı yeniden çalıştırdığınızda symbol teyb kodu istiyorsa bunun en başlıca nedeni elektrik kesinti sidir. Akünüzü yeni değiştirdi iseniz yada aracınızda uzun süre elektriğini kesecek şekilde bir arıza ile karşı karşıya kaldıysa araç beyni sıfırlandığından radyonuz ilk açılışta radyo kodu isteyecektir.

Symbol Radyo Kodunu nasıl bulurum?

Kodu bulmak aslında sandığınız kadar zor bir konu değil bunun bir çok yöntemi var Renault marka araçlar ile Dacia marka araçlar bildiğiniz üzere anı banttan çıkmaktadır. Renault ve Dacia radyo kodu bulmak aynı yöntemleri içerir linkte ki makaleyi inceleye bilirsiniz.

İlk olarak aracınızın ruhsatını yanınıza alın. (ruhsat aracınızın şase ve motor numarasını bulmak için) Ruhsatta renault aracın şase numarası yazmıyor yada ruhsata ulaşamıyorsanız aracın ön camında yazma olasılığı yüksek buradan bula bilirsiniz.

Şase numarasına ulaştı iseniz şimdi size yöntemleri saymaya başlıyorum hazır olun çözüm buradan sonra anlatılıyor.

Renault Radyo Kodu bulma yöntemleri.

  1. Müşteri hizmetlerini arayarak radyo kodu talebinde buluna bilirsiniz renault müşteri hizmetleri numarası (444 6 622)
  2. Daha önceden sizler için yazdığımız Dacia & Renault radyo kodu bulma makalemizi inceleye bilirsiniz.
  3. Asıl ve en kolay yöntem aşağıda anlatıyorum ayrıntılı.

renault radyo kodu bulma programı tüm modeller

Renault Symbol Radyo Kodu bulmak için en kolay yol.

Suya sabuna dokunmadan symbol ve renault marka araçlarınızın tümü için radyo kodu bulmak için yeni geliştirilen Renault PORT uygulaması ile tanışma zamanı.

  1. Renault Mais tarafından geliştirilen google play ve apple store mağazalarından download bilecek uygulamayı telefonunuza yükleyin.
  2. Uygulamaya üye olduktan sonra radyo kodu kısmına aracınızın şase numarasını giriş yapın ve kod anında saniyeler içinde karşınızda.

renault symbol radyo kodu bulma programı

 

Symbol model araca Radyo kodu girme videolu anlatım.

Symbol aracınızın teybine radyo kodunu bulmanıza rağmen giriş yapmaya bilirsiniz eski bir teyb olduğu için insanlar zorlanıyor genelde aşağıda ki video da symbol radyo kodu girme konusunda hiç bir soru işareti kalmayacağına eminim iyi seyirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir