dacia sandero stepway titreme sorunu çözümü anlattık.

 

Dacia Sandero Stepway Kronik sorunlarından olan dacia sandero stepway titreme sorunu ‘nu sizler için araştırdık. Çözümü konusunda siz değerli okurlarımıza yardımcı olması açısından derledik. Dacia Sandero Stepway kalkışta titreme sorunu ile ilgili olarak internette ve facebook gruplarında yaptığımız araştırma neticesinde; sorunun kesin çözümünün yazılım güncellenmesi ve baskı balata değişimi ile giderildiğini gördük.

Dacia Sandero Stepway kalkışta silkeleme problemi neden olur.

Dacia sandero easy-r şanzumanda genellikle yaşanan bu problemin nedeni otomatik şanzıman beyniyle alakalı easy-r şanzuman kullanıcıları genellikle araçlarının kalkışında aşırı bir silkeleme tiremeden şikayetle yetkili servislerden çözüm aramakta.

dacia sandero stepway silkeleme sorunu Problemi Nasıl Çözülür.

Araçlarımızda ister manuel ister easy-r otomatik şanzuman olsun kronik bir problem denemesede bazı araçlarda ne yazık ki var olan bir durum. Dacia Stepway titreme silkeme problemini çözmek için otomatik araçlarda genellikle easy-r şanzuman’ın yazılım güncellemesi ile yetkili servisçe çözülen bir problem. Manuel stepwaylerde ise bu sorun baskı balatanın değişmesi araç yazılımının güncellenmesi ile çözüle biliyor.

Kalkışta silkeleme titreme problemi neden oluyor.

Dacia bununla ilgili tam olarak açıklama yapmasada gruplardan okuduğum kadarı ile ilk olarak servisler baskı balata değişim olayına gidiyor daha sonra kullanıcı değişim ile sorundan kurtuluyor ise ki genelde kurtulamıyor daha sonra araç için yazılım güncellemesine gidiyor. Bence baskı balata olayına girmeden önce güncel yazılım atılarak araç denenmesinde fayda daha sonra sonuç alınamaz ise baskı balata değiştirme işlemi yapılması daha mantıklı geliyor.

Dacia Sandero Stepway Silkeleme Titreme sorunu kesin olarak bitiyormu ?

Yine gruplardan okuduğum kadarı ile bazı kullanıcılar olumlu sonuç alırken bazı kullanıcılar tüm yazılım güncellemesi ve baskı balata değişimine rağmen sorunun devam ettiğini ve mekanik bir problem olduğundan yakınıyor. Yani anlayacağınız servisin ve personelin kalitesi işi etkiliyor gibi. Sonuç olarak okuduğum yorumlara bakacak olursam Stepway silkeleme sorunu kesin olarak çözülmüş bundan dır diyen yok.

Stepway Silkeleme Sorununa Çözüm bulan bir arkadaşımızın videosunu aşağıda paylaşıyorum görsel olarak cevap almak daha faydalı olacaktır. Sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir