Dacia Sandero Stepway Kapı Fitili Uygulaması.

Merhaba sevgili DaciaStepwayTurkiye.com okuyucuları Dacia marka araçlarımızda fabrika tarafından standart olarak gelmeyen Dacia kapı fitili malzememesini %100 yerli üretim olarak üreterek sizlere hizmet veren Traficc acsesuar dizayn ‘a ait Dacia marka araçlar için üretilmiş Dacia kapı fitilini ve Dacia kapı toz fitilinin tanıtımını yapmaya çalışacağız. Dacia Sandero Stepway Türkiye facebook grubununda yöneticisi  ve Traficc Acsesuarın sahibi olan Erhan AYGIROĞLU tarafından geliştirilen bu ürün tüm dacia marka araçlar ile uyumlu olup kapılardan araç içerisine toz girmesini ve kapılardan gelen trim ve rüzgar sesini engellemektedir.

Dacia kapı fitiline ait görseller

Dacia kapı fitiline ait görselleri yukarıdan inceleyerek fikir sahibi ola bilirsiniz. Fitil uygulamadan önce fark edeceksiniz ki aracınızın kapı içlerinde toz birikmekte ve içerisi toz çamur almaktadır. Dacia kapı fitilini uyguladıktan sonra aracınızın içine toz girmeyecek ve dışarıdan gelen rüzgar ve kapı trim sesinin azalacağını göreceksiniz.

Dacia kapı fitilini nereden temin ede bilirim ?

Dacia grubu araçların fabrikasyon eksikleriyi olan kapı fitili ve toz fitili olarakta tabir edilen bu %100 yerli üretim malzemeyi Traficc Acsesuar ‘ın facebook grubu üzerinden iletişime geçerek satın ala bilir veyahut üretici Erhan AYGIROĞLU ‘ile direk iletişime geçerek talep ede bilirsiniz.

Dacia kapı fitilini kendim uyulaya bilirmiyim ?

Bu sorunun yanıtı kocaman bir EVET . Ürün %100 aracınıza uyumlu geçmeli şekilde üretilmiş olup yapmanız tek gereken şey kapı içerisine kanalları geçirerek baskı uygulamak bir çoçuğun bile yapa bileceği kadar kolay . Zaten youtube üzerinden ve aşağıda da paylaştılan videoyu izler iseniz ne kadar kolay olduğunu ve dacia kapı fitili uygulama metodunu sizde kolayca yapa bilirsiniz.

Dacia kapı fitili uygulaması videolu anlatım.

DACİA KAPI FİTİLİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLA 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir