Ücretsiz Adım Adım Blog Sitesi Kurmak İçin basit anlatım…

merhaba çocuklar bugün sizlere ücretsiz blogger temaları sunacağım. ilk olarak ücretsiz bir blog sitesi yaratmak için bilmeniz gerekenlerden bahsetmek istiyorum.

alternatif olarak bir çok ücretsiz blog oluşturma sitesi var. Ücretsiz blog yaratmak için sunulan alternatif sitelerin bir kaçından bahsederek konuya başlamak daha doğru olsada ben sizlere en çok tercih edilen ücretsiz blog yaratma aracından bahsetmeye çalışacağım.

Tercih edeceğimiz ücretsiz blog yaratma aracının adı google blogspot. Google amcanın biz kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu blog yaratma aracı bir çok blog oluşturma aracından çok daha gelişmiş olsada oldukça sınırlı. Google blogspot hizmeti temel olarak bize makale oluşturmayı, yazdığımız makalelere yorum almayı, yorumlara cevap yazmayı, alternatif ücretsiz blog temaları düzenlemeyi ve yüklemeyi destekliyor.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Şimdi haydi sizler için ücretsiz bir blog yaratmayı en başından anlatalım.

İlk olarak google arama motoruna google blog spot ücretsiz blog yaratma aracı yazıyoruz.

Karşımıza çıkan ilk linke tıklayarak google’ın ücretsiz blog oluşturma yaratma sayfasına giriş yapıyoruz. Daha sonra basit kullanıcı düzeyinde e posta bilgilerimizi girerek ve bir şifre belirleyerek ücretsiz blogumuzu oluşturuyoruz.

İşte ücretsiz bir blog yaratmak bu kadar basit google amcayı seviyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir