YÜZ & CİLT & TEN BEYAZLATMA DOĞAL MASKE TARİFİ | EVDE UYGULANA BİLİR.

YÜZ & CİLT & TEN BEYAZLATMA DOĞAL MASKE TARİFİ | EVDE UYGULANA BİLİR.

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere cildinizi nasıl beyazlatacağınızı anlatacağım. Her zaman söylediğim bir şey vardır sabah öğle akşam fark etmeksizin güneş kreminizi kesinlik le sürün güneş kreminizi sürdükten sonra makyajınızı yaparsanız cildinizde hiçbir şekilde güneş lekesi güneş yanığı kılcal damarlarda kızarıklık olmayacaktır.

Akşam dahi dışarıya çıksanız güneş kreminizi sürün cildinizin spot ışıklarından dahi koruyun. Evet şimdi yüzünüzü nasıl beyazlatacağımıza gelelim.

DOĞAL CİLT BEYAZLATMA TARİFİ | YUMURTAYLA EVDE UYGULANA BİLİR.

Bir yumurta
Limon

Eğer cildiniz kuruysa hem yumurtanın akı hem de sarısını tabağa kırın daha sonra çatal yardımıyla yumurtayı köpürtün. Cildinize uygulayın. Eğer gözenekleriniz kapalı ise daha önceki yazılarımda bahsettiğim buhar maskesini uygulayın. Uyguladığınız yumurtayı cildinizde kuruyana kadar bekleyin kuruduktan sonra soğuk su ile yıkayın. Daha sonra yarım kestiğimiz limonu cildinize sürerek iyice yedirin bunu yapmamızın amacı cildinize derinlemesine nüfus etmesidir. (Cildinizin koyuluğuna göre haftada bir kez yada iki kez uygulaya bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir