CİLT LEKELERİNİ YOK EDEN DOĞAL MASKE TARİFİ

CİLT LEKELERİNİ YOK EDEN DOĞAL MASKE TARİFİ

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Cildimizde bulunan kahverengi küçük benler, sivilce kızarıkları, hamilelikte uluşan lekeler için kendime de uyguladığım ve sonuç aldığım bir maske önereceğim. Sizlere anlatacağım cilt lekelerini yok eden doğal maske tarifi siz maskeyi uyguladıkça cildinizde bulunan lekeleri zamanla yok edecektir.


Unutmayalım cildinizde ki lekeleri yok eden doğal maske bir defa uygulamakla sonuç ala bileceğiniz bir maske değil. Maskeyi zamanla ve düzenli şekilde uygulamanız durumunda sonuç vereceği kesin.

CİLT LEKELERİNİ YOK EDEN DOĞAL MASKE MALZEMELERİ TARİFİ

Bir yemek kaşığı yoğurt
3 damla limon suyu
Bir çay kaşığı karbonat
Bir çay kaşığı sızma zeytin yağı

CİLT LEKELERİNİ YOK EDEN DOĞAL MASKE UYGULANIŞI

Bir yemek kaşığı yoğurda 3 damla limon suyu sıkıyoruz. Bir çay kaşığı karbonat koyduktan sonra karbonatımız asitli olduğu için köpürecektir bu gayet normal bir durum tedirgin olmanıza gerek yok. Daha sonra bir çay kaşığı sızma zeytin yağını da ekledikten sonra karıştırıyoruz ve yüzümüze 3 dakika boyunca uyguluyoruz. (Not: İlk olarak karışımı kolunuza deneyin her hangi bir kızarıklık ya da a normal bir durum oluşmasa karışımı yüzünüze uygulaya bilirsiniz.)

Anlattığımız bu maskeyi iki haftada bir cildinize düzenli uygulamanız durumunda cilt lekelerinden tamamen kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Umarım yararlı sonuçlar alırsınız yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir