DACİA & RENAULT RADYO KODU BULMA VE ÖĞRENME


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

 

 DACİA & RENAULT RADYO KODU BULMA VE ÖĞRENMEK

Merhabalar arkadaşlar bu gün sizler için DACİA ve RENAULT marka araçların radyo teyp kodlarını nasıl öğrene bileceğinizi göstermeye çalışacağım. DACİA grubu araçlarınızda radyo kodu bulmak çok kolay bir kere kodu öğrendikten sonra teyp üzerindeki tuş kombinasyonu sayesinde servise gitmenize gerek kalmadan radyo kod ekranını kaybede bilirsiniz. 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ARAÇ KARTINDAN RADYO KODU ÖĞRENMEK

Sıfır araç alanların ya da ikinci el araç alsa dahi yanında araç zımbırtılarını eksiksiz teslim alanların şansı burada başlıyor. Efendim sıfır araç teslim alırken aldığımız bayi bize anahtar kodu, radyo kodu gibi bilgiler içeren bir kart verir genelde bu kartlar yapışkanlı olur ama modelden markadan farklılıklar göstermesi mümkündür. Siz burada olduğunuza göre bu kart sizde %90 ihtimal yok okumaya devam edin varsa hemen çıkış tuşuna basın ve araç kartınızdan hemen radyo kodunuzu öğrenek tuşlayın.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN VE SERVİSTEN DACİA VE RENAULT RADYO KODU TALEP ETMEK.

DACİA ve RENAULT grubu araçlarda radyo kodu bulmanın iki yolu var birincisi yine servise gitmeden müşteri hizmetlerinden şasi numaranızı vererek kod talep etmek buna pek gerek yok müşteri hizmetleri bu konuda kırt dereden su getirtiyor ama yok kardeşim ben illa servisten şase numaramla talep edeceğim derseniz işte bu siteyi ziyaret ederek iletişim formundan derdinizi anlatınız. (ŞASE numaranızı yazmayı unutmayın)

RADYO SECURİTY KODUNU ÖĞRENEREK ANDROİD PROGRAMDAN RADYO KODU BULUNA BİLİR.

Benim asıl anlatmak istediğim DACİA ve RENAULT araçlar için radyo kodunu kendimiz nasıl öğrene biliriz önemli olanda bu işi servisi karıştırmadan kendimiz halletmek değil mi? Bu yöntem biraz meşakkatli bir yöntem ne yazık ki radyomuzu teybimizi bulunduğu yerden sökmemiz gerekmekte radyo üzerinde yer alan bir etiket var burada radyoya dair tüm bilgiler yer almakta.

Buradan direk SECURİTY kodu aşağıda size linkini vereceğim Renault Radio Code Generator isimli programa girerek ulaşa bilirsiniz. Renault Radio Code Generator isimli programı Google Play üzerinden temin etmek için tıklayın.

Umarım yararlı olmuştur yorumlarınız için şimdiden teşekkür
eder iyi günler dileriz.

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Videolu Anlatım için aşağıdaki videoyu izleye bilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

8 Replies to “DACİA & RENAULT RADYO KODU BULMA VE ÖĞRENME”

    1. Sevgili okurumuz video yu ve resimli anlatımı detaylı olarak adım adım izlediğiniz zaman sorununuz çözülecektir.

    1. Hemen hemen aynı marka model vs. belirtirseniz daha detaylı yardımcı ola biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir