DACİA RENAULT GİZLİ ÖZELLİK AÇMA ARIZA SİLME PROGRAMI

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere DACİA ve RENAULT grubu araçların gizli özellik açma işleminin ve araç arıza silme işleminin hangi program ve cihazlar kullanılarak yapıldığını anlatmaya çalışacağım. Piyasada Dacia ve Renault grubu araçların arıza silme işlemleri ve gizli özellik açma işlemleri için kullanılan program genelde bu daha doğrusu ben bundan başka program görmedim desem yeridir. Öncelikle okumadan Gizli Özellikleri Açmak isimli makale mi okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu program Renault motoru kullanan Nissan araçlar içinde geçerli.

Gelelim bu programın çalışma prensibine programın ismi Renault CANCLIP. Programı temin ettikten sonra genelde Windows XP ve Windows 7 işletim sistemine sahip cihazlarda sıkıntısız çalışıyor klasik kurulum ileri dedikten sonra program hazır hale geliyor tabi lisans işlemleri vs. bunları satın almamız veya bir şekilde lisans adımını geçemiz gerekiyor ama lisansı satın almak her zaman daha iyidir.

RENAULT CANCLIP programı nasıl kurulur.

Renault CANCLIP isimli programı temin ettikten sonra kurulum dosyasından aşağıdaki adımları izleyerek kuruluma geçiyoruz.

RENAULT CANCLIP ARACA BAĞLAMA ŞEMASI

Programı çalıştırdıktan sonra aracımızı görseldeki şemaya uygun olarak USB portundan DACİA SANDERO STEPWAY marka aracımızın torpidosunda bulunan porta bağlantı kuruyoruz artık tüm araç yazılımına programı kullanarak müdahale ede biliriz.

Bağlantı cihazının genel görünümü

Umarım yararlı olmuştur iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir