DACİA PERİYODİK BAKIM KAMPANYASI

 DACİA %20 İNDİRİMLİ 4 YAŞ VE ÜSTÜ ARAÇLARA PERİYODİK BAKIM KAMPANYASI

DACİA grubu araç kullanıcıları olarak genelde orta gelir düzeyine sahip insanlarız bu yüzden genelde periyodik bakım masrafları belimizi bükmekte ve servis dışı yerlere yönelmekteyiz. Ama bu ne kadar sağlıklı usta gerçekten orijinal parçamı kullanıyor yoksa yan sanayi parçaları orijinal diye bize yutturuyor mu bilmek zor. Bu yüzden benim düşüncem üç kuruş fazla olsun serviste bakım ve onarım olsun.

Sürekli uzun yola giden biri olarak yolda kalmak benim için bir kabus oluşturur dizel araçların parçalarındaki bir hata genelde çok masrafa yol açıyor bu yüzden periyodik bakımlarımı ve onarım işlemlerini serviste faturalı olarak yaptırıyorum ki her hangi bir arıza durumunda karşımda bir muhatap olsun şu kelimeyi duymaktan nefret ediyorum “aracı çok zorlamışsın”, “abe böyle kullanırsan bu parça dayanır mı ” resmen taktığı parçanın arkasında durmayan insanlar yüzünden servisi tercih ediyorum.

Lafı fazla uzatmadan DACİA grubu 4 yaş ve 4 yaş üstü araçlar için %20 indirim uygulayacaklarını belirten bir kampanya hazırlamış bu kampanyadan yararlanarak daha ekonomik hem de orijinal parçaların kullanıldığına emin olduğumuz bakım yaptıra biliriz.

Sizin de 4 yaş ve 4 yaş üstü DACİA marka aracınız varsa %20 indirimli periyodik bakım yaptıra bilirsiniz. Yetkili servis her zaman iyidir karşınızda muhatap bulursunuz garanti kapsamında parçanız değiştirilir, Allah göstermesin aracınızda yangına motor kitlemesine sebep  olan parçayı expertize tespit ettirirseniz dava ettiğinizde kurumsal kimliğini korumak isteyen bir firma olur karşınızda.
Sizde hemen randevu almak için formu doldurarak randevu alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir