DACİA LOGAN COUPE CONSEPT TASARIM | YENİ DACİA MODELLERİ 2018

DACİA LOGAN COUPE CONCEPT DESİGN

Hatırlarsanız Dacia Duster’in yeni kasasıda consept tasarımlarla başladı başlarda bunlar yalan dolan diyenlere Dacia şaşırtıcı bir cevap vererek consept tasarımların bir kaçına benzer bir kasa çıkardı ve fuara Dacia Duster’ı yeni tasarımıyla çıkartarak Dacia marka logosunu bir adım daha öne taşıdı. 

Şu anda da karşımızda LOGAN modelinin bir konsept tasarımı var. İlerleyen dönemlerde Dacia’nın marka politikası ne olur bilinmez ama tasarım gerçekten hoş duruyor.

Macaristanlı bir tasarımcı Dacia Logan coupe konsept tasarımını sundu. Bu konsept tasarımının resimlerine dayanarak, İngiltere’deki bir araba dergisi bir anket başlattı ve sonuç Logan kuponunun “güzel” olacağı yönündeydi.

X-Tomi Design blogunda, yeni Logan görünümümden esinlenerek daha küçük ve daha kısa, özel tamponlardan bir Dacia Coupe modeli sunuyor.
CarThrottle’dan Britains bu resimleri aldı ve okuyucularına sordu: Dacia Coupe konsepti güzel mi, Değil mi? Bu soruya göre, 241 okuyucu ya da bu zamana kadar tüm seçmenlerin% 86’sı “güzel olarak” yanıtladı.

Dacia Sandero’yu seviyoruz: Aksi takdirde yeni bir otomobil sahibi olmanın lüksünü karşılayamayanlar için iyi bir araba. Ancak Rumen otomobil üreticisi bir coupe veya bir spor modeli ürettiğinde ne olacak? “İngiliz gazetecilere soruyor.

Car Gazetesi gazetecileri, Logan’a dayanan bt X-Tomi Design tarafından sunulan Dacia Coupe modelinin harika göründüğünü belirtti; spor tamponları ve daha büyük tekerlekleri bulunan tekerlek kemerleri bulunduğunu ve güzel bir görünüm sergilemesinden dolayı tasarımcıyı takdir ediyorlar.
“İyi görünen basit bir coupe veya spora bakmaya çalışan çok daha ucuz bir model? Karar verin!”  sizce nasıl olurdu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir