DACİA LODGY STEPWAY 2017 | İNCELEME KULLANICI YORUMLARI.

 DACİA LODGY STEPWAY 2017 | İNCELEME KULLANICI YORUMLARI

Merhabalar arkadaşlar bugün sizler için STEPWAY versiyonu da mevcut olan DACİA LODGY 2017 için incelemede bulunacağız. DACİA LODGY karşımıza iki motor seçeneği ile çıkıyor bunlardan birincisi 1.5 DCİ 90bg dizel motor ikincisi ise 1.5 DCİ 110bg lik dizel motor. DACİA LODGY iç hacim olarak sınıfın en geniş araçlarından biri Lodgy 5 koltuklu ve Lodgy 7 koltuklu versiyonları bulunan DACİA LODGY 2017 yılında DACİA LODGY STEPWAY modelliyle de iyice dikkat çekici bir araç haline geldi.

DACİA LODGY 100 BG MOTOR TERCİH EDERİM

Dacia LODGY tercih edecek arkadaşlar bu aracı tercih etmesinin iki sebebi vardır birincisi ya ticaretle uğraşıyordur yük taşıyacaktır ya da çok geniş bir ailesi vardır sıkış tıkış yolculuklardan bıkmıştır bu araba tam geniş ailelere hitap ediyor yalnız küçük bir önerim olacak bu aracı alacak arkadaşlarımız mümkün mertebe 110 BG lik versiyonlarını tercih etmelerinde fayda var şöyle ki Dacia LODGY kasa olarak büyük bir araç ve 7 kişilik versiyonlarında 7 yolcu taşıdığınız düşünülürse çekiş açısından 90 bg versiyonu sizi üze bilir.

DACİA LODGY 7 KİŞİLİK VERSİYON

Dacia LODGY 7 kişilik sürüm görüldüğü gibi insanın sadece bu görseli buraya bırakıp hiç bir şey yazmama gerek yok diyesi geliyor.  Ama biz yine de birkaç cümle yazalım iç hacim olarak çok geniş olan bu araç sınıfında lider diye biliriz ruhsatta otomobil olarak geçmesine rağmen adam resmen minibüs bu resmen dolandırıcılık yani normalde minibüsün olsa 90 km hız sınırı varken bunda 120 km ye kadar hakkında var tadından yenmez.

DACİA LODGY BAGAJ HACMİ

Dacia LODGY bagaj hacmi olarak uçmuş durumda ama 7 kişilik sürümde arka iki koltuk açık olduğu zaman iş hiçte öyle değil arka iki koltuk resmen bagajı yok denecek kadar az duruma getiriyor. Görselleri incelediğimizde ne demek istediğimi anlıyor olmalısınız.

 

Umarım yararlı olmuştur sizde LODGY sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız yorumlar kısmına yorumunuzu bırakın ve insanlara yararlı olun. İyi günceler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir