BAGAJ HACMİ YETMİYOR DİYENLERE EFSANE ÜRÜN TOWBOX

 

BAGAJ YETMİYOR DİYENLERE ARAÇ ARKASI BAGAJ

Geçenlerde Dacia Sandero Stepway ile uzun yol deneyimi 2500 km isimli makalede 3 kişilik bir aile olarak bagajın yetersiz geldiği konusundan söz etmiştim. Dacia Sandero Stepway bagaj hacmi isimli makalemde ise Sandero Stepway’in bagaj hacmi teknik verilerini siz değerli okurlarımıza sunmuştuk. Aracımı daha geniş bagaj hacmi olan Dacia DUSTER ile değiştirmeyi düşünürken bu aracın tipini bir türlü içime sindiremedim buda beni Bagaj hacmini nasıl genişlete bilirim konusunda araştırma yapmaya itti.

 

Bagaj hacmini genişletmek için çeşitli alternatif ürünler var birincisi araç üstü port (tabut) bagaj hani şu Alamancılarda sıkça gördüğümüz aracın üzerinde füze gibi duran zımbırtı son zamanlarda her aracın üstünde görmek mümkün resmen aksesuar niyetine kullanılır oldu. Ama benim düşüncem bu zımbırtı araç üzerinde çok kötü duruyor ve uzun yolda kesinlikle yakıt tüketimini etkiler çünkü rüzgarı tutuyor resmen ses yapması da cabası Yakıt tüketimini azaltan önerilere buradan ulaşa bilirsiniz.

En sonunda araştırmalarım sonucu süper bir ürünle karşılaştım ürünün ismi towbox aracın çeki demire monte edilen bu güzel ürün efsane bir şey. Ürünün avantajları ne port bagaja göre daha kullanılır diye düşünüyorum rüzgar tutmadığından hem ses yapmayacak hem de yakıt tüketimini etkilemeyecek bir ürün ayrıca araç değiştirdiğinizde bile her araca uyum sağlayacak.

Aşağıdaki videoyu izleyerek towbox hakkında daha detaylı bilgiye ulaşa bilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir