UCUZA YAKIT ALMAK | YAKIT KAMPANYALARI

Merhabalar arkadaşlar ülkemizde akaryakıt fiyatları malumunuz bu yüzden kaliteli ve ucuza yakıt almak için petrol şirketlerinin kampanyalarını takip etmek durumundayız. Bu makale altında sizlerde kampanyalarını bildiğiniz şirketlerin bilgilerini paylaşırsanız birbirimize daha çok yardımcı oluruz.

Gelelim ucuz yakıt almayı ve yakıt kampanyalarını nasıl takip edeceğimize. Ayrıca kampanyalar kadar aracı kullanırken kendimizde dikkat etmeliyiz Yakıt Tasarrufu Sağlamak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler makalemize ulaşa bilirsiniz.

Benim şu an kullandığım akaryakıt kampanyalarından biride en çok tercih ettiğim akaryakıt istasyonu olan BP nedendir bilmem ama BP den yakıt aldığım zaman sanki araba şahlanıyor psikolojik belki ama ben seviyorum. Bu yüzden kampanyalarını takip ediyorum. Şimdi gelelim nasıl %3 indirimli yakıt alacağımıza HOPİ android ve ios uygulamasyıla tabiki

Sizlere bugün anlatacağım kampanya programı HOPİ. Şu an BP istasyonlarıyla anlaşması olan HOPİ her akaryakıt alımında telefonunuzdan ödemeniz esnasında HOPİ QR kodu kasaya göstermeniz durumunda otomatik %3 HOPİ hesabınıza yüklüyor ve bu anında oluyor bir kampanya daha yine HOPİ BP arasında 500 tl lik yakıtı bir ay içerisinde alırsanız otomatik 50 tl akaryakıt puanı kazanıyorsunuz ve bu puanlar 50 puan 50 tl şeklinde. Ben kullanıyorum umarım sizlere de yararlı olur.

HOPİYİ NASIL TEMİN EDERİM ?

Google playden yada İos marketten Hopi yazdığınızda program karşınıza geliyor programı yüklüyorsunuz üyelik adımlarını izleyerek programı aktif ediyorsunuz daha sonra kasada ödeme yaparken kasadaki personele hopi kullanacağım diyorsunuz QR kodu okutup anında indirimden yararlanıyorsunuz. 
işlemler bu kadar basit umarım yararlı olmuştur sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir