DACİA SANDERO STEPWAY KULLANIM KILAVUZUNU BAYİDEN TALEP ETMEK | KILAVUZU ALDIK.

DACİA KULLANIM KILAVUZUNU BAYİDEN TALEP EDİP ALMAK

Merhabalar arkadaşlar daha önce DACİA grubu araçlara nasıl araç kitapçığı (kullanım kılavuzu)  talep edeceğimiz hakkında bir makale yayınlamıştım, makaleye bu linkten ulaşa bilirsiniz yok ben direk DACİA SANDERO kullanım klavuzunu indir ecem diyorsanız linke tıklayarak ulaşa bilirsiniz.


DACİA KULLANIM KILAVUZU İÇİN YETKİLİ SERVİS ARADI 

16.09.2017 tarihinde www.dacia.com.tr üzerinden yaptığım kullanım kılavuzu başvurum üzerine ilimde bulunan yetkili servis cep telefonundan bana ulaşarak bayiye uğramam durumunda ellerinde bulunan DACİA SANDERO STEPWAY ‘ e ait fazla bir kullanım kılavuzunu tarafıma vere bileceklerini beyan ettiler.

DACİA SANDERO KULLANIM KILAVUZUNU ALMAK İÇİN BAYİYE GİDİYORUZ. 

19.09.2017 tarihinde boş vaktim varken yetkili DACİA bayisine gidip SANDERO STEPWAY’ e ait kullanım kılavuzunu alayım arabada bulunsun dedim. Koyuldum yola aklımda Allah var hep elektronik ortamda PDF verecekler ya da PDF ‘i yazıcıdan A3 ‘e döküp elime tutuşturacaklar diye düşünüyordum yol boyunca inşallah böyle olmaz diyerek bayiye gittim.

 Beni arayan müşteri hizmetleri müdürünün yanına vardım dedim kitapçık talebim olmuştu onun için geldim (beni kovacak zannediyorum 🙂 içimden ) gayet ilgili bir şekilde kullanım kılavuzunu ayırmıştım buyurun hazır dedi ve elime orijinal DACİA SANDERO STEPWAY kullanım kılavuzunu çantasında sundu ben şok 🙂 🙂 neyse gelmişken biraz muhabbet sohbet derken kitapçığı da almanın sevinciyle sohbet muhabbet ikili ilişkileri geliştirelim dedik çay söyledi aracımın turbosundan ses geldiğini zannediyordum hemen baksın çocuklar vs. araca da ufak bir kontrol sohbet muhabbet vakti geldi ayrılığın 🙂 şaka bir yana gerçekten bu kadar basit bir konuda bana yardımcı olan DACİA yetkili servisine DACİA Türkiye resmi sitesinden bir teşekkür mesajı göndermezsem artık benim terbiyesizliğim. 

Yukarı da ki görsellerde de gördüğünüz gibi orijinal çantasında kitapçıkları aldık koyduk arabamıza umarım talepleriniz benim ki kadar şanslı olur çünkü benim tahminimce ellerinde fazlaydı bana verilen kitapçık o yüzden verdiler yoksa PDF formatında e-mail adresinize gönderirler bitti gitti. Umarım herkes benim gibi şanslı olur makalenin yararlı olmasını diler yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir