DACİA SANDERO STEPWAY ARAZİ PERFORMANSI (OFF ROAD)

DACİA SANDERO STEPWAY OFF ROAD ARAZİ PERFORMANSI HAKKINDA

 

Stepway her ne kadar B sınıfı binek araç otomobil segmentinde geçsede aracın yüksek olması ve motor gücünün tatminkar olması sebebiyle arazi şartlarına bir otomobilden beklenenden daha fazla uyum sağlamakta.

Aracımı satın alırken bir emmi ile yaptığımız konuşmada benim karpuz tarlam var bunun ile rahat rahat gidip geliyorum daha ne bi altını vurdum nede bir başka bir sorunla karşılaştım demesi üzerine içimden emmi sen ne yapıyon bu otomobil dağa taşa vurulurmu şeklinde gereksiz bir düşünceye kapılmıştım. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Youtube üzeriden yaptığım incelemeler sonucu Dacia Sandero Stepway Marmara grubu aralarında organizasyonlar yapıp ayın belli günleri araziye bu araçla çıktıklarını gördüm ve hayretler içerisinde izledim bizim küçük canavarı ne kadar küçümsediğimi burada anladım.
Dacia Stepway Sandero asfaltta olduğu gibi arazidede bizi üzmemiş ve grup üyelerine keyifli dakikalar yaşatmış. Özellikle su ve çamurlu arazide banamısın demiyor . Aşağıdaki videodan arazi performansı görüntülerini izleye bilirsiniz:

 Dacia Stepway Off Road Arazi Performansı

 Şimdi kış yaklaşıyor şehirlerimizin alt yapı durumları malüm bazen yüzen arabalarla karşılaşmak bel  hizasına kadar suya gömülmüş mağdurları yollarda görmek kaçınılma diyeceğin o ki stepway bizi buradada yatı yolda bırakmıyor youtube üzerinden yaptığım incelemelerde suyu nasıl yarıp geçtiğine sizde aşağıdaki videodan ulaşa bilirisiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

daciastepwaysugecisi

tüm bunları izledikten ve makaleyi okuduktan sonra inanıyorum ki bu araç hakkındaki arazi performansı konusunda aklınızdaki soru işaretleri gitmiştir. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

İyi günler dilerim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir