DACİA SANDERO STEPWAY GİZLİ KAPALI ÖZELLİKLERİ AÇMAK

MErhaba arkadaşlar dacia grubu araçların gizli özelliklerini açmakla ilgili servise yazı yazdım ve kesinlikle açmayın vs. tarzında cevap aldım yaptığım görüşmede aracınızın kasko dışı bile kalabileceğinden bahsedildi bilginize yaptığım yazışma burada.
https://www.daciastepwayturkiye.com/2017/08/dacia-sandero-stepway-gizli-kapali.html

DACİA SANDERO STEPWAY KAPALI GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK


Öncelikle bu yazımı okuyan herkeze merhabalar bu durum hakkında kendi çapımda yaptığım araştırmalar sonucunu siz değerli kullanıcılarla paylaşmak istedim.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

01.08.2017 tarihi itibariyle yeni aldığım 2015 model Dacia Sandero Stepway imi 20.000 bakımı için yetkili servise götürdüm bakımları yapıldıktan sonra servis çalışanlarından aracımın gizli kapalı olan özellikleri olan yokuş kalkış desteği yol bilgisayarı gibi özelliklerinin aktif edilmesini rica ettim.

STEPWAYDA GİZLİ KAPALI ÖZELLİKLERİ AÇMAKYA YETKİLİ SERVİSİN CEVABI

Servis yetkilileriyle yaptığım görüşmede yetkililer tarafından tarafıma iletilen bilgilerden sonra bu durumdan vaz geçtim yetkililerin yaptığı açıklama aldığımız eğitimler sonucu bize iletilen bu gibi işlemlerin aracın ABS sisteminde tahribata yol açtığı ve güvenlik açısından kesinlikle servislerin açmamaları konusunda talimat geldiği idi bu duruma inanmayıp

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

SANDERO STEPWAYDA GİZLİ KAPALI ÖZELLİKLERİ AÇMAYA DACİANIN CEVABI

 DACİA genel müdürlüğe mail attım gelen mailde aynı yönde idi ve bu tip işlemleri tavsiye etmediklerini aracın bu şekilde müdahalelere maruz kalması durumunda garanti dışı kalacağı ve kaza anında hiç bir sorumluluk almayacakları şeklindeydi

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

DACİA STEPWAY KAPALI GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK VE KULLANICI YORUMLARI

Siz değerli arkadaşlarıma bu durumu iletmek ve orjinalini bozmamanız konusunda tavsiyede bulunmak isterim ama karar tabiki sizin bu işlemi gerçekleştiren bir çok arkadaşla yaptığım görüşmelerde arkadaşların araçlarında her hangi bir problem yaşamadıkları sakıncası olmadığı yönündeydi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

DACİA STEPWAY KAPALI ÖZELLİK AÇMA PROGRAMI HAKKINDA VİDEO

daciasanderostepwaykapaligizliozellikacilimi

İyi günler dilerim.

6 Replies to “DACİA SANDERO STEPWAY GİZLİ KAPALI ÖZELLİKLERİ AÇMAK”

  1. servis tabiki öyle diycek birseyler uydurcak seninkini açcak onunkunu açsak full modeli nasıl satcak ozaman herkes alt modeli alır bilgisayarla açıp full modelle eşit olur oyuzden servis devamli milleti korkutup yok garanti gider yok yok abs sistemi bozulur ama full versiyonla aynı malzeme kullanılıyor millet full modelini alsın diye millete zararlı diyip açmıyorlar

  2. Valla bana hepsi açik teslim edildi ki ben soylemedim açin diye… 9 ay oldu alali … daha onceki 2015 sifir dacia sandero stepway 1.5 dci onu servise gidip actirdim hiç birşey demediler açtilar.

  3. banada aynı şeyleri söylediler açtırdım bir yıl oldu sorunsuz kullanıyorum yokuş destek siztemi ve yol bilgisayarı şimdide hız sabitleyici ve dış ısı göstergesi açtırıyorum

  4. 2015 dacia sandero-stepway araç aldık sizce bunda yokuş kalkış özelligi varmıdır acemi sürücüyüm faydasını görürmüyüm sizce açtırırsam ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir