DACİA SANDERO STEPWAY BAGAJ HACMİ HAKKINDA

DACİA SANDERO STEPWAY BAGAJ HACMİ HAKKINDA

Dacia Sandero Stepway alacakların genelde aklına takılan sorunların en başında aracın bagaj hacmi geliyor diye bilirim ailesi geniş olan ve genelde piknik, tatil v.b. durumlarda çokça eşya taşıması gereken biz TÜRK aileleri bu durumdan müzdarip ancak dacia stepway dışardan görüldüğü kadar küçük bir bagaja sahip değil.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

DACİA SANDERO STEPWAY BAGAJ HACMİ NE KADAR ?  

Sandero bizlere çok geniş olmasada gayet yeterli bir bagaj hacmi sunuyor.  Bagaj hacmi  320 lt Sandero Stepway’e rahatlıkla 2 büyük valiz 2 küçük valiz sığa bilmekte yanlız bu avrupa şartlarında insani bi şekilde konulduğuna şimdi bizim halk olarak istifleme yöntemiyle bu bagaja neler neler sığdıra bileceğimizi siz düşünün 🙂 kısacası bu araç ile 4 kişilik bir aile rahat rahat yolculuk yapa bilir ve bagajlarınıda çok rahat bir şekilde sığdıra bilir.

 DACİA SANDERO STEPWAY PORT BAGAJ HAKKINDA.

 Diyelim ki bu bagaj sizlere yeterli değil ama araçtanda vaz geçmek istemiyorsunuz o zaman imdadımıza aracın üstüne takılan port bagaj yetişiyor. Piyasada çokça bulunan genelde Almancı diye tabir ettiğimiz yarı hans yarı Türk vatandaşlarımızın kullandığını sıkça gördüğümüz arabanın üzerinde ki tabuta benzeyen zımbırtıdan bahsediyorum . Aşağıdaki görselde göre bilirsiniz 🙂

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

PORT BAGAJ SEÇENEKLERİNİ 

daciasanderostepwayportbagajurun

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

  UNİVERSAL PORT BAGAJ MONTAJI VİDEOLU ANLATIM

UNİVERSALPORTBAGAJMONTAJIDACİASANDEROSTEPWAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir